Ukupno: 35,00 KM
| Vrsta uklapanja | Samostojeći |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Ukupna zapremina | 298 l |
| Boja | bijela |
| Vrsta sistema hladjenja | Statični |
| Vrsta kontrole | Mehanička |
| Visina | 86 cm |
| Širina | 110,5 cm |
| Dubina | 67,5 cm |
| Težina | 44,5 kg |
Out of stock