| Vrsta grejne ploče | Staklokeramika |
|---|---|
| Rashlađivanje ventilatorom | ✔ |
| Vrsta displeja | LED ekran |
| Čišćenje parom | ✔ |
| Vrsta rerne | Multifunkcionalna |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Težina | 53,3 kg |
Na stanju