Ukupno: 1.798,00 KM
| Zapremina rerne | 66 l |
|---|---|
| Energetska klasa | A |
| Ventilator | ✔ |
| Broj funkcija | 6 |
| Vrsta displeja | Mehanički tajmer |
| Čišćenje parom | SteamShine® |
| Ukupna električna snaga | 2400 W |
| Visina | 59,5 cm |
| Širina | 59,4 cm |
| Dubina | 56,7 cm |
Na stanju