Ukupno: 409,00 KM
| Broj kompleta | 13 kompleta |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Boja | Inox |
| Vrsta kontrole | Digitalni |
| Broj programa | 6 programa pranja |
| Nivo buke tokom pranja | 49 dBA |
| Programi | 1. Prewash |
| Start / Pauza | ✔ |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Dubina | 59,8 cm |
| Težina | 41,4 kg |
Na stanju