Ukupno: 539,00 KM
| Vrsta uklapanja | Samostojeći |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Ukupna zapremina | 95 l |
| Vrsta sistema hladjenja | Statični |
| Boja | bijela |
| Vrsta kontrole | Mehanička |
| Visina | 84 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Težina | 27,5 kg |
Na stanju