Ukupno: 185,00 KM
| Dimenzije | 84,5 × 59,5 × 61 cm |
|---|---|
| Kapacitet pranja veša | 10 kg |
| Kapacitet sušenja veša | 6 kg |
| Energetska klasa | A |
| Boja | bijela |
| Maksimalna brzina centrifuge | 1400 rpm |
| Nivo buke tokom centrifuge | 72 dBA |
| Inverter PowerDrive motor | ✔ |
| Visina | 84 cm |
| Širina | 59 cm |
| Dubina | 61 cm |
| Težina | 70 kg |
| Vrsta displeja | LED displej |
| Broj programa | 15 |
| Programi | 1. Mix |
| Dodatne funkcije | 1. Pretpranje |
Na stanju