Ukupno: 2.088,00 KM
| Zapremina rerne | 72 l |
|---|---|
| Energetska klasa | A |
| Vrsta rerne | Multifunkcionalna |
| Broj funkcija | 8 |
| Vrsta displeja | LED Display – Touchcontrol Prologue/Beyond-Good+ (Beast) |
| Čišćenje parom | SteamShine® |
| Ventilator | ✔ |
| Ukupna električna snaga | 2400 W |
| Visina | 59,5 cm |
| Širina | 59,4 |
| Dubina | 56,7 cm |
Na stanju