Ukupno: 1.349,00 KM
| Energetska klasa | A |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Vrsta ploče | Staklokeramika |
| Vrsta pećnice | Ventilatorska |
| Priključni napon | 220-240 V |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Težina | 42,2 kg |
Out of stock