Ukupno: 35,00 KM
| Energetska klasa | A |
|---|---|
| Vrsta ploče | Staklokeramika |
| Vrsta rerne | Multifunkcionalna |
| Vrsta displeja | LED displej |
| Broj funkcija | 8 |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Težina | 50,1 kg |
Out of stock