Ukupno: 1.110,00 KM
| Vrsta aspiratora | Teleskopski |
|---|---|
| Energetska klasa | D |
| Minimalni nivo buke ventilacije | 57 dBA |
| Maksimalni nivo buke ventilacije | 67 dBA |
| Broj nivoa snage | 3 |
| Visina | 19,8 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Dubina | 30 cm |
Na stanju