Ukupno: 491,30 KM
Ne uzbuđujte se zbog računa za električnu energiju i nemojte brinuti prilikom svakog pranja odjeće. Zahvaljujući dizajnu motora bez četkica, ProSmart™ nudi energetsku efikasnost, niže nivoe buke i veću izdržljivost – sve u jednoj mašini. Sve to kako biste dobili najviše od mašine za pranje veša bez poremećaja vašeg mjesečnog budžeta ili duševnog mira.

Opremljena snagom vode, ova potpuno nova tehnologija pranja skraćuje vrijeme pranja upola, smanjuje okretanje bubnja tokom procesa čišćenja i osigurava nježno tretiranje tekstila kako biste izbjegli bilo kakvu brigu o potencijalnom oštećenju tkanine. *Nove Beko veš mašine sa Aquatech tehnologijom imaju do 30% manju potrošnju energije od granica energetske klase, u poređenju sa gornjom granicom A energetske klase (EEI-52)

Odložite ocat, limunov sok i deterdžent za suđe. Njima je mjesto u kuhinji, a vašoj isflekanoj odjeći je mjesto u mašini za pranje veša s programom StainExpert™. Bilo da je kafa, kečap, čokolada, šminka ili krv, StainExpert™ je posebno dizajniran da ukloni 24 različite vrste fleka, tako da više ne morate da prethodno tretirate nijednu fleku.
Program Xpress Super Short 14 MinNe zahtijeva sva odjeća intenzivno pranje. Ponekad će i brzo pranje riješiti stvar. Program Xpress Super Short 14 Min vam omogućava da operete do 2 kg veša za samo 14 minuta. 2 kg možda ne zvuči puno,ali to je kao 20 majica! To je više nego dovoljno da možete izaći.
| Dimenzije | 84,5 × 60 × 58 cm |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | A |
| Nivo buke pri centrifugi | 75 dBA |
| ProSmart™ inverter motor | ✔ |
| Visina | 84,5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 58 cm |
| Tehnologija pare | Steamcure with Refreshment |
| Vrsta displeja | Digitalni |
| Programi | • Program za pamuk |
| OptiSense® | ✔ |
| AquaWave® | ✔ |
| Osvetljenje u bubnju | ✔ |
Out of stock