Ukupno: 339,00 KM
| Vrsta konstrukcije | Potpuno ugradbeni |
|---|---|
| Energetska klasa | E |
| Vrsta displeja | LED |
| Vrsta podešavanje gornje korpe | New 3 Position Loaded Adjustable_L |
| Broj programa | 8 |
| Programi | 1. Automatski program |
| Sistem za njegu čaša | GlassShield® |
| Sistem sušenja | Aktivno sušenje ventilatorom |
| Visina | 81,8 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Težina | 37,4 kg |
Na stanju