Ukupno: 639,00 KM
| Vrsta konstrukcije | Samostojeći |
|---|---|
| Energetska klasa | D |
| Vrsta displeja | LED |
| Boja | Pearl Inox |
| Broj programa | 6 |
| Programi | 1. Automatski program |
| Sistem za njegu čaša | GlassShield® |
| Sistem sušenja | Statično |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59,8 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Težina | 43,6 kg |
Na stanju