Ukupno: 1.799,00 KM
| Energetska klasa | F |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Ukupna zapremina | 206 l |
| Kapacitet zamrzavanja (24h) | 2 kg |
| Visina | 143,4 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 54,2 cm |
| Težina | 39 kg |
| Štedljivi program EcoMode | Da |
Na stanju