| Neto zapremina frižidera | 184 l |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Boja | siva |
| Vrsta kontrole | Mehanička |
| Nivo buke | 40 dB |
| Sistem hladjenja | Static – Less Frost |
| Visina | 170 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 59,5 cm |
| Težina | 51 kg |
Na stanju