| Neto zapremina frižidera | 171 l |
|---|---|
| Energetska klasa | F |
| Boja | bijela |
| Vrsta kontrole | Mehanička |
| Nivo buke | 41 dB |
| Sistem hladjenja | Static – Less Frost |
| Visina | 145 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Težina | 39 kg |
Out of stock